Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od formy płatności i czasu wysyłki , który jest określony dla danego artykułu.

 Przelew tradycyjny i płatność online

Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie  towar przekazywany jest do realizacji.

Każdy artykuł ma przypisany inny termin wysyłki!-liczymy dni robocze.

Jeżeli towar jest na stanie magazynu wysyłka następuje w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeżeli w dniu przyjęcia zamówienia towar nie jest dostępny , wysyłka następuje nie później niż w ostatnim dniu  wysyłki przypisanej do artykułu.np.kombinezon wysyłka 3 dni,płatność zaksięgowana w czwartek- towar wysyłamy najpóźniej we wtorek.

Czas doręczenia przesyłki do klienta zależy od przewoźnika , zazwyczaj na terenie Polski trwa około 2 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć  np. w okresie przedświątecznym.

Pobranie , płatność gotówką kurierowi

Po złożeniu zamówienia towar przekazywany jest do wysyłki.

Każdy artykuł ma przypisany inny termin wysyłki!-liczymy dni robocze.

Jeżeli towar jest na stanie magazynu wysyłka następuje w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeżeli w dniu przyjęcia zamówienia towar nie jest dostępny, wysyłka następuje nie później niż w ostatnim dniu wysyłki przypisanej do artykułu. np.bluza wysyłka 5 dni ,zamówienie złożone w sobotę -towar wysyłamy najpóźniej w piątek.

Czas doręczenia przesyłki do klienta zależy od przewoźnika , zazwyczaj na terenie Polski trwa około 2 dni roboczych. Czas ten może się wydłużyć np.w okresie przedświątecznym.

W przypadku zamówienia kilku artykułów o różnym terminie wysyłki , całe zamówienie będzie realizowane zgodnie ze schematem wysyłki towaru o najdłuższym terminie wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl